Седемкратният световен шампион Рони О‘Съливан ще открие най-новата зала за снукър в България.
Домът на снукъра се намира в националния стадион „Васил Левски“ и разполага с 8 чисто нови професионални маси. Проектът е реализиран от Българска Снукър Федерация с подкрепата на Министерството на младежта и спорта.
Залата е уникална за Източна Европа и ще предлага тренировки и програми за развитие в снукъра за малки, и големи. Ще има професионални треньори, които ще водят групови и индивидуални занимания.
Една от атракциите в залата ще бъде сукното от финала на Световното първенство по снукър, на което Рони О‘Съливан извоюва последната си 7-ма световна титла след победа над Джъд Тръмп през тази година.
Легендите Рони О‘Съливан и Джими Уайт ще изиграят два демонстративни двубоя в София и Пловдив на 25 и 26 ноември, съобщи БТА.
Събитието в София ще се проведе в зала „Левски София“ с начален час от 19:00 часа, докато това в Пловдив ще бъде в зала „Сила“ с начален час от 18:00 часа.
***
Важното за теб е на Topnovini.bg! Последвай ни във Facebook, Instagram и Twitter, ела и в групата ни във Viber! Значимите теми и различните гледни точки са още по-близо до теб! Всички са в социалните мрежи – ние също, чети ни!
Добави коментар