Здравко Димитров предлага изнесено заседание на МС в Пловдив
20:37, 18 яну 16
25
543
Шрифт:
Ще бъдат направени и приемни дни в общините, на които гражданите да могат да обсъждат своите проблеми.
Какво вече писахме, днес Димитров свика на работна среща кметовете на всички общини в област Пловдив. На срещата присъстваха и зам.-областните управители Георги Пилев, Владимир Маринов и Иван Антонов. Акцент беше актуалната информация за състоянието на региона, след падналите обилни снеговалежи през уикенда.
На срещата бяха направени и няколко предложения, като иницииране на конференция по въпросите на енергийната ефективност и запознаване на кметовете с новите изисквания за кандидатстване за саниране на жилищни сгради.
Оказва се, че повечето общини в пловдивска област имат големи проблеми с числеността на полицейските подразделения. На много места полицейския състав е в изключително намален състав, а община Лъки разполага само с един полицай.
В тази връзка, Здравко Димитров пое ангажимента да свика работна среща с директора на полицията и шефовете на районните управления в област Пловдив, на която да се потърси решение на проблема.
Последни новини

А1 стартира предварителните поръчки за новите Nothing Phone 3a и 3a Pro
15:39, 11 мар 25 / А1
Топ смартфони с до 400 лв. отстъпка от А1 през март
12:27, 10 мар 25 / А1
Второто издание на менторската програма А1 STEMfem Junior стартира с 45 млади таланти и разширен обхват
14:03, 07 мар 25 / А1
Добави коментар