Само болницата, в която акушерка преби бебе, прие Митьо Очите
20:52, 28 юни 16
25
599
Шрифт:
Простреляният несебърски наркобос е настанен там, след като няколко софийски болници, сред които и Военно-медицинска академия, са отказали да го приемат, съобщи бТВ. От телевизията се позоваха на информация от роднините на Желязков.
След урологични усложнения през изминалата нощ Очите беше докаран в столицата, като първоначално е настанен в Националната онкологична болница. Патрулки и младежи с луксозни джипове са били паркирали в двора на лечебното заведение.
Официално обаче не беше съобщено, че несебърският бос е настанен в националната онкология до късния следобед, когато директорът на лечебното заведение д-р Валентин Ангелов призна, че е бил изненадан от новия пациент.
Оказало се, че близките на Желязков имали лична уговорка с началника на урологичното отделение без знанието на директора. Митьо Очите е транспортиран с частна линейка. Приет е по клинична пътека в 2 часа през нощта, макар че спешност в неговия случай няма, а и самата болница няма спешно отделение.
Така след 12 часа престой Очите е преместен и в момента се намира в частната „Софиямед“.
Припомняме, че Димитър Желязков беше прострелян при престрелка на 8 юни в заведението „4you“ в Слънчев бряг, неговият гард Александър Алексиев-Сашо Японеца беше убит, а още един - ранен. Днес в същото заведение са задържани 7 души от групата на Божидар Кузманов-Божо Кравата, а той заедно с още трима е обявен за издирване.
Последни новини

„Последен изход: Наследството“ – новата глава от култовата поредица вече е част от Видеотеката на A1 ТВ
11:29, 01 юли 25 / А1
Недопустимо ли е предложението за отмяна на решенията за образуване на Карандила и Даулите в селищни образувания?
13:05, 30 юни 25 / Регионални новини
Уимбълдън, където традицията среща модернизма и технологиите
17:02, 27 юни 25 / Свят
А1 е любимата марка на българските потребители в категория "Телекомуникации" за седма поредна година
14:26, 26 юни 25 / А1Избрани новини

Новият стар расизъм
15:30, 01 юли 25 / Idealisti
Целта оправда средствата
06:35, 30 юни 25 / Idealisti
От легенда до сянка, в клетката на собствената си слава
07:05, 29 юни 25 / Idealisti
Добави коментар