Проф. Михаил Константинов за атентата в Истанбул: България е вече във "въртележката"
08:30, 29 юни 16
25
495
Шрифт:
Политологът Димитър Ганев заяви, че президентът на Турция Ергодан се е провалил в близкоизточната, неосманистката и глобалната си политика. Според него стоплянето на отношенията с Русия ще е бавен процес и тепърва запачва.
"Въобще не е имало намерение на Турция за влизане в ЕС, то беше легитимационен механизъм за Ердоган, за да не изпадне в изолация като близкозиточен диктатор.", коментира политиката на южната ни съседка Ганев.
Проф. Константинов заяви още, че излизането на Обединеното кралство от ЕС ще бъде последвано от излизане на Шотландия и Северна Ирландия. Той очерта възможен конфликт с разпределението на ядрените самолети на Великобритания стоящи в базата им Шотландция и петролните залежи там.
Последни новини

„Последен изход: Наследството“ – новата глава от култовата поредица вече е част от Видеотеката на A1 ТВ
11:29, 01 юли 25 / А1
Недопустимо ли е предложението за отмяна на решенията за образуване на Карандила и Даулите в селищни образувания?
13:05, 30 юни 25 / Регионални новини
Уимбълдън, където традицията среща модернизма и технологиите
17:02, 27 юни 25 / Свят
А1 е любимата марка на българските потребители в категория "Телекомуникации" за седма поредна година
14:26, 26 юни 25 / А1Избрани новини

Новият стар расизъм
15:30, 01 юли 25 / Idealisti
Целта оправда средствата
06:35, 30 юни 25 / Idealisti
От легенда до сянка, в клетката на собствената си слава
07:05, 29 юни 25 / Idealisti
Добави коментар