Първа по рода си грамота “Добър партньор” получи шефът на полицията в Разград
14:03, 04 юли 16
25
584
Шрифт:
Секретарят на Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни Надие Карагьозова връчи грамота “Добър партньор” на старши комисар Ивайло Йовчев. Тя благодари за отзивчивостта към инициативите, подготвяни от комисията през годините и за готовността на полицията да подкрепя изявите на децата, включени в учредения от нея клуб “Емпатия”.
Със свои стихотворения малчуганите поздравиха ръководството и служителите на РУ-Кубрат за професионалния празник на МВР – 5 юли.
Тази година е юбилейна – десета за МКБППМН – Кубрат и минава под мотото “Благодарствена кампания”. Грамотата, получена от старши комисар Йовчев е първата, която се връчва. Освен с нея, той бе изненадан и с ръчно рисувана керамична чиния, направена от децата в ателието по рисуване съвместно с Дневния център за възрастни в Кубрат.
Последни новини

А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
По случай своя 30-годишен юбилей А1 раздава 333 предметни награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила
17:44, 15 сеп 25 / А1
А1 приема предварителни поръчки за най-новите продукти на Apple
20:34, 12 сеп 25 / А1
Добави коментар