Григор Димитров продължава в Торонто след трудна победа над 107-ия в света
09:04, 26 юли 16 / Спорт
25
623
Шрифт:
След като допусна множество грешки по време на игра и беше на път да запише трета поредна загуба, Димитров обърна играта в своя полза.
Сугита беше само на две точки от победата, след като спечели първия сет и поведе с 5:2 в тайбрека на втория. Той обаче се поддаде на напрежението и Димитров успя да покаже по-добри възможности.
Във втория кръг на турнира в Торонто българинът ще се изправи срещу участващия с покана от организаторите 17-годишният канадец Денис Шаповалов, който е шампион за юноши от "Уимбълдън".
Междувременно Димитров постигна втора победа на турнира, след като спечели срещата си на двойки заедно с партньора си Стан Вавринка. Двамата се наложиха над Доминик Тийм и Лука Пуи с 4:6, 7:6(2), 12:10. Във втория кръг те ще се изправят срещу Хенри Континен и Джон Пеерс.
Последни новини

Вземете Huawei Watch 5 с до 300 лв. отстъпка от А1 и Extra SIM без такса за първите 6 месеца
15:22, 04 юли 25 / А1
Връщане в училище: как търговците се подготвят за един от най-силните сезони в годината
17:20, 03 юли 25 / Свят
Лятна селекция 5G смартфони с 0% лихва на лизинг от А1
13:14, 03 юли 25 / А1
Добави коментар