Длъжници за гаражи в пловдивския район „Южен“ дадени на частни съдебни изпълнители
18:41, 29 сеп 16
25
946
Шрифт:
„Същите мерки ще бъдат преприемани без изключение спрямо всички граждани, които отказват доброволно и своевременно да покриват своите задължения.Това от своя страна води до начисляване на допълнителни такси , но това остава единствения възможен начин , след като хората отказват да се издължат", коментира районният кмет Борислав Инчев.
„Искам да има равнопоставеност между всички, но това означава и всеки да си плаща таксите навреме и да не се стига до просрочвания“- допълни кметът.
Припомняме, че със събраните средства от гаражите районната администрация през 2016 г.: изгради 3 нови паркинга- до Църквата Св. Троица, на ул. „Радовиш“/ в близост до парк „Бели брези“/ и на ул. „Пере Тошев“ до МБАЛ Каридат, ремонтираха се тротоари , детски площадки и се поставиха 40 бр. нови пейки.
Последни новини

A1 въвежда еврото без ценови трикове и надценки
13:59, 02 юни 25 / А1
Празнично кино за малки и големи във Видеотеката на A1 Xplore TV
12:56, 30 май 25 / А1
IBM уволни 8000, за да назначи пак толкова заради...
10:15, 28 май 25 / Idealisti
Добави коментар