„Берое” надигра „Рилски спортист” в Стара Загора
09:52, 20 ное 16 / Спорт
25
509
Шрифт:
Старозагорци започнаха срещата по-убедително и водени от фантастичния Тихомир Желев спечелиха първата част с 20:16. Тимът показа познатата ефективност при стрелбата от далечно разстояние с 4 успешно реализирани тройки през първите 10 минути си осигури комфортен аванс.
Баскетболистите на „Берое” продължиха да диктуват събитията на терена и в началото на втората част и след серия от 11:0 поведоха с двуцифрен аванс при 31:16. Едва тогава гостите отбелязаха и първите си две точки. При двуцифрен аванс дойде и полувремето – 41:31.
В последните 10 минути берийци демонстрираха добра игра, възползваха се от разколебаването в редиците на съперника и натрупаха солиден аванс, който в крайна сметка им донесе и успеха.
Следващата седмица „зелено-белите“ гостуват на „Лукойл Академик” в Правец.
Последни новини

През великденските празници работното време на магазините на А1 ще бъде променено
19:05, 18 апр 25 / А1
Как да изберете подходяща агенция за дигитален маркетинг за вашия бизнес
06:50, 17 апр 25 / Свят
Как да изберем подходящите мото гуми за всякакви терени
22:30, 16 апр 25 / Свят
Добави коментар