Прокуратурата се самосезира за имотните измами в район "Младост"
16:00, 07 дек 16
25
448
Шрифт:
Проверката ще събира данни за извършени документни престъпления и документни измами, като има за цел да се проверят съставянето и използването на решения на поземлена комисия от 1994 и 1997 г., документи по Закона за нотариусите и нотариалната дейност, във връзка с изповядване на сделките по прехвърляне на процесните имоти, допълват от прокуратурата.
Разследването на бТВ показва как с фалшиви документи от поземлени комисии общински имоти са се оказали частни. А общината дори не е била уведомена от Комисията по кадастъра.
Кметът на район „Младост” Десислава Иванчева заяви, че ще предприеме собствена проверка и на други съмнителни реституции и придобивни сделки и ще се бори истината да излезе наяве.
Последни новини

Стефан Радев: Надявам се, че от залата по вдигане на тежести "Норайр Нурикян" отново ще излизат шампиони
07:41, 23 юни 25 / Регионални новини
Атлас: Кипър
10:35, 19 юни 25 / Idealisti
Разбиране на страничните залози в Блекджек
07:10, 19 юни 25 / Свят
Добави коментар