Сливналията Георги Иванов сменя клуб и треньор за новия сезон
18:23, 15 дек 16 / Спорт
25
648
Шрифт:
Специалистът Галин Костадинив бе част от подготовката на Георги в техническо отношение и през изминалите сезони, докато атлетът беше на лагери на базата в Добрич.
Иванов ще направи дебютно състезание за новия си клуб по време на Националния шампионат в началото на февруари, който ще се проведе именно в Добрич.
Георги Иванов е възпитаник на сливенската атлетическа школа, на Спортно училище "Д.Рохов" и на треньора Злати Иванов, с който на два пъти достигна до световна титла при юношите. В групата на мъжете, той напусна града и треньора и потърси за съдействие и подготовка именно Борис Воденичаров, с когото сега се разделя.
Последни новини

Многофункционална ли е кошарата за игра - ползи отвъд времето за игра
18:19, 17 юли 25 / Свят
Най-бързата мобилна мрежа в Европа е на А1 България според Ookla®
14:58, 17 юли 25 / А1
Седмицата на „Джурасик“ поставя началото на лятото с тематични филми на половин цена във видеотеката на А1 ТВ
14:52, 17 юли 25 / А1
Добави коментар