Без „Синя зона” в Добрич утре, вероятно до сряда
19:22, 08 яну 17
25
484
Шрифт:
„Не можем да изкараме хората при минус 15 градуса да стоят навън, да обикалят и таксуват паркиралите автомобили”, обясни кметът. И допълни, че гражданите могат да спират, без притеснения, че ще бъдат глобявани или заскобявани.
Най-вероятно, „Синя зона” няма да работи до сряда, но допълнително ще се обяви докога, каза още кметът.
Служителите на общината, които работят на открито, ще работят с нормално работно време. Ще им се осигурят топли напитки, вода.
Служителите от общинското предприятие „Устойчиви дейности и проекти” ще работят, тъй като трябва да се разчистват тротоарите.
За тях ще бъдат осигурени топли напитки, ще им бъдат дадени указания да внимават и когато усетят, че намръзват, веднага да се подслонят някъде, да изчакат и тогава да продължат работа. Техниката е модерна и се надяваме по-бързо да се случат нещата, добави кметът.
Последни новини

А1 с нова възможност за дарение през Моят А1
15:57, 16 сеп 25 / А1
А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
По случай своя 30-годишен юбилей А1 раздава 333 предметни награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила
17:44, 15 сеп 25 / А1
Добави коментар