"Виждам бъдеще за България във всеки образован млад човек". Toва заяви държавният глава Румен Радев при откриването на единадесетото годишно издание на форума "Кариера в България. Защо не?". Събитието се провежда под патронажа на президента.
Той се обърна към кандидати за работа в България изрази вяра, че те са на този форум, защото се водят от мисълта за България.
"България има нужда от вашите знания, опит и качества днес", каза държавният глава.
По думите му, кандидатите за работа в България са дошли да търсят своето кариерно развитие с "нов заряд на непримиримост към несправедливостта и беззаконието, с които нашето общество постепенно се примири и които са основната пречка за нашето обществено развитие".
Радев: Виждам бъдеще за България във всеки образован млад човек
11:20, 20 сеп 18 / Политика
25
1395
Шрифт:
Още от „Политика“

Радев безочливо гази Конституцията, отказа да покани ДПС-Ново начало на консултации
18:13, 10 дек 24 /
Цветан Цветанов със срещи във Вашингтон
15:32, 05 дек 24 /
Само лоялност към Борисов не стига, силно "тежи" парафът на Пеевски
13:22, 25 ное 24 /
Цветанов с призив към свободните избиратели: Излезте и гласувайте
21:34, 16 сеп 24 /Последни новини

Експерти от А1 представиха иновативни стратегии за киберзащита
16:42, 31 мар 25 / А1
"Без крила" – истинска история за силата на духа във видеотеката на А1 ТВ
14:04, 28 мар 25 / А1
Важно! За родители, подали заявление за прием на деца, в първа група в детските градини, извън обявения срок - 1 април
12:11, 27 мар 25 / Регионални новини
Добави коментар