България изпусна победата при мача с Ирландия

23:45, 03 сеп 20 / Спорт 25 2592 Шрифт:
Антония Руменова Редактор: Антония Руменова

Националният отбор по футбол на България не успя да победи Република Ирландия в дебютния мач от надпреварата Лига на нациите, след като мачът завърши 1:1.

Родните „лъвове” водеха в срещата до третата минута от добавеното време на срещата, когато Шейн Дъфи с глава от корнер изравни резултата, съобщава Gong.bg

Снимка: БГНЕС

В 56-ата минута Божидар Краев даде аванс на българите след перфектен пас на Тодор Неделев, но с един от малкото си шансове островитяните спечелиха точка при визитата си в нашата столица.

В първия мач за новия ирландски селекционер Стивън Кени той избира схема 4-3-3. Напред в атака бяха О'Дауда, Айда и Конъли, а пред вратаря Рандолф в отбрана - Енда Стивънс, Шейн Дъфи, който е с лентата, Джон Игън и новият футболист на Тотнъм Хотспър - Мат Дохърти, който съвсем скоро отново ще трябва да идва до страната ни за визитата на Локомотив Пловдив в мача от Лига Европа.

Късмет за "Лудогорец": Класира се без игра за плейофите на Лига Европа