„Лудогорец“ загуби за втори път поред в Лига Европа

08:18, 22 окт 21 / Спорт 25 2028 Шрифт:
Цветилена Симеонова Редактор: Цветилена Симеонова

Със слаба игра, минимален брой създадени постижения и липса на агресия „Лудогорец“ загуби за втори път поред в Лига Европа. Българският шампион претърпя поражение с 0:1 от „Брага“ на своя стадион в Разград и усложни ситуацията си в група F на турнира.

Рикардо Хорта вкара единственото попадение в двубоя, като беше точен още в шестата минута. „Лудогорец“ игра слабо, не създаде почти нищо в атака и особено през втората част не затрудни гостите.

„Лудогорец“ загуби от „Цървена звезда“

Със загубата българският тим остава последен в групата си със само една точка. В другата среща „Мидтиланд“ и „Цървена звезда“ завършиха 1:1, като сърбите са начело със 7 точки, а датчаните имат две. „Брага“ е на второ място в групата с 6 точки, пише „Дневник“.

В следващия си мач „Лудогорец“ гостува на „Брага“ на 4 ноември.