Борисов вдигна купата при футболните ветерани

21:29, 26 май 22 / Политика 25 1385 Шрифт:
Василена Йорданова Редактор: Василена Йорданова

Витоша (Бистрица) победи Локомотив (Пловдив) във финала на държаваното първенство за ветерани и спечели за шести пореден път шампионската титла. Мачът се игра на стадион „Летище“ в София и предложи интересни положения, четири гола и една пропусната дузпа.

Срещата завърши при резултат 4:2 за „бистришките тигри“. Бившият премиер Бойко Борисов игра през всичките 80 минути и сложи точка на спора с четвъртия гол за бистричани, предаде Gong.bg

Борисов бяга от нови избори - не искал да става заложник и да управлява „обран бостан“

Трофея вдигна капитанът на ветераните Бойко Борисов, който се закани да повтори победата и на политическия терен при предсрочни избори. „На предсрочните избори тази година ще вдигнем купата!“, написа Борисов във Facebook.