„Локомотив“ (София) победи „Левски“ в зрелищен мач

21:26, 10 сеп 22 / Спорт 25 2307 Шрифт:
Ирина Иванова Редактор: Ирина Иванова

„Локомотив (София) спря добрата серия на „Левски и го победи с 3:2 в най-интересния мач от 10-тия кръг в Първа лига. На своя стадион в „Надежда“ червено-черните изиграха добър мач, като три пъти повеждаха, предаде „Дневник“.

Капитанът на „Локомотив“ Красимир Милошев вкара два гола в осмата и 53-ата минута. „Левски“ два пъти изравняваше с попадения на Георги Миланов в 18-ата и Патрик-Габриел Галчев в 75-ата минута. Юношата на „Левски“ Илия Димитров вкара победния гол срещу бившия си тим в първата минута на добавеното време.

След дузпи: Лудогорец унищожи мечтата на Левски за втора купа през годината

Загубата е втора за тима на Станимир Стоилов от началото на сезона. Тя слага край и на добрата серия на „Левски“, който беше с пет поредни победи, а в последните три нямаше допуснат гол.

„Левски остава с 15 точки в таблицата, а „Локомотив събира 15 с четвъртата си победа дотук.