Бербатов отново вкара гол на „Ливърпул“

11:00, 25 сеп 22 / Спорт 25 2269 Шрифт:
Василена Йорданова Редактор: Василена Йорданова

Димитър Бербатов отново игра за „Манчестър Юн“ и отбеляза гол срещу „Ливърпул“. Това се случи в благотворителен мач на ветерани на двата отбора, игран на стадион „Анфийлд“.

41-годишният бивш нападател на „Юнайтед“, „Тотнъм“, „Фулъм“, „Байер“, „Монако“ и др. откри резултата преди почивката. През втората част обаче „Ливърпул“ обърна до 2:1 с попадения на Марк Гонсалес и Флоран Синама-Понгол, пише „Сега“.

Сред съотборниците на Бербатов личаха знаменити футболисти на „Червените дяволи“ от миналото - Рой Кийн, Яп Стам, Денис Ъруин, Антонио Валенсия, Майкъл Карик, Карел Поборски и др.

За „Ливърпул“ пък играха Мартин Шкъртел, Йежи Дудек, Чаби Алонсо, Луис Гарсия, Глен Джонсън, Роби Кийн и т.н.

През май ветерани на двата тима отново играха помежду си, но на стадион „Олд Трафорд“. Тогава Бербатов отбеляза попадение, но победата бе за „Ливърпул“ - 3:1.