Председателят на ОбС в Пловдив: Свършихме много добра работа за 4 години
15:12, 17 сеп 15 / Политика
25
646
Шрифт:
По думите му тонът и действията на общинските съветници през мандата са били експертни, а диалогът - принципен и толерантен.
"Работеше се нормално. Давам висока оценка на Общинския съвет", категоричен бе Николов.
В заседателната зала председателят на местния парламент отправи и специално обръщение към колегите си, в което каза:
"На финала сме на един успешен управленски мандат в историята на Пловдив. Резултатите са видими и са вследствие и на нашата дейност като общински съветници. Поздравявам ви за експертния подход на работа през тези 4 години.
Неведнъж съм заявявал, че Общинският съвет трябва да разчита в пълна степен на експертизата на своите членове. Това се постига единствено през активна работа в постоянните комисии, които през този мандат са заседавали близо 1000 пъти, а всяко едно предложение е гледано минимум от 4 комисии. Този нов ритъм на работа доведе до факта извънредните точки през този мандат да бъдат намалени 2 пъти в сравнение с предния.
Сесиите протичаха в диалогичен тон, без крайни личностни оценки и квалификации, което говори за високо ниво на политическа култура и конструктивен дух на работа.
Жителите на най-стария жив град в Европа са интелигентни хора и съм сигурен, че вече имат своята оценка за всеки един от нас и неговия принос в развитието на Пловдив през последните 4 години.
Нека предстоящата предизборна кампания бъде позитивна и без личностни нападки – едно честно състезание на управленски идеи за развитието на Пловдив утре. Благодаря ви!".
Още от „Политика“
Ученици разкриват тайните на египетските пирамиди
14:57, 07 фев 25 /Електрохолд отвори първия си клиентски център в Пловдив
14:55, 20 апр 24 /Незабравимо и бляскaво парти беляза една година glo™ в България
14:58, 13 ное 23 /
Добави коментар