Пускат парното в цял Пловдив
14:42, 26 окт 15
25
656
Шрифт:
Парното вече е пуснато в някои детски и социални заведения, болници, хотели и други клиенти, които бяха заявили това преди официалното начало на сезона.
Пускането на отоплението към останалите абонати ще стане поетапно в реда, съобразен с нормативната уредба: детски заведения, болнични заведения, училища и други учебни заведения, обществени и стопански сгради, жилищни сгради.
От "EVN България Топлофикация" напомнят, че за качествено пускане на отоплението е необходимо регулиращите вентили на входа на радиаторите да бъдат отворени на максимум. Това ще позволи ефективно обезвъздушаване на отоплителните тела и по-качествено отопление, а едва след това може да започне регулиране степента на загряване.
В случай че през следващите дни температурите се повишат, абонатните станции ще се изключат автоматично. Това е възможно благодарение на инсталираните температурни датчици.
Още от „“
Ученици разкриват тайните на египетските пирамиди
14:57, 07 фев 25 /Електрохолд отвори първия си клиентски център в Пловдив
14:55, 20 апр 24 /Незабравимо и бляскaво парти беляза една година glo™ в България
14:58, 13 ное 23 /
Добави коментар