Дарение за Спешното отделение получи МБАЛ "Пловдив" в Деня на доброто
16:04, 17 фев 16
25
514
Шрифт:
"Днешният ден е обявен за Ден на спонтанното добро. Идеята за отбелязването му е всеки ден на правим по нещо добро, без да очакваме нещо насреща, особено във времената, в които живеем”, обясни поводът за дарението д-р Енчев.
Шефът на болницата изрази своята благодарност на организацията на Ортодоксалният орден на Хоспиталиерите на Свети Йоан и заяви, че дарението е много важно за всяка болница, предвид бързото износване на индвалидните колички.
"Столовете за трудно подвижни хора са ни много необходими за транспортиране на пациентите от спешния портал към отделенията, още повече, че тези, които сега получаваме, са по-добри и по-удобни за пациентите от същите помощни средства, които се произвеждат в България”, коментира още доц. д-р Георги Йорданов.
Още от „“
Ученици разкриват тайните на египетските пирамиди
14:57, 07 фев 25 /Електрохолд отвори първия си клиентски център в Пловдив
14:55, 20 апр 24 /Незабравимо и бляскaво парти беляза една година glo™ в България
14:58, 13 ное 23 /
Добави коментар