Шуменските пожарникари измъкнаха няколко души, закъсали в преспите в района
12:26, 13 яну 17
25
511
Шрифт:
Малко след 18 часа екип е оказал съдействие за транспортиране на двама души от Лозево до Шумен. Малко след това същият екип е бил пренасочен към село Новосел да окаже съдействие на закъсал лек автомобил. При пристигане на място спасителите установили, че автомобил, в който пътували мъж и жена, е закъсал в снежни преспи. Оказано им е техническа помощ.
В 18:55 часа бил получен сигнал за закъсали автомобили с хора на пътното платно между кв. Дивдядово и село Мараш. Спасителен екип пристигнал на място. Автомобилите, с които се придвижвали били закъсали в преспи между кв. Дивдядово и село Мараш. 13 възрастни и две деца са транспортирани на три курса до домовете им.
Малко по-късно екип е транспортирал до Шумен двама мъже от закъсал автомобил на пътното платно в село Мараш.
В 19:40 часа бил получен сигнал за закъсал на пътното платно до село Тъкач лек автомобил. На място пристигнал екип от районната служба в Каолиново. В автомобила пътували мъж, жена и две деца. Екипът оказал помощ и транспортирал хората до село Омарчево.
Още от „“

91-годишен шофьор блъсна пешеходка в Шумен
14:21, 12 юли 22 /
Петиция настоява за българско гражданство за основателя на „Двора на кирилицата”
11:00, 09 апр 21 /
Екстремно селфи: трима мъже се качиха на паметник край Шумен
13:02, 21 яну 21 /
Три земетресения са регистрирани в България тази нощ
10:38, 17 яну 21 /Последни новини

А1 с нова възможност за дарение през Моят А1
15:57, 16 сеп 25 / А1
А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
По случай своя 30-годишен юбилей А1 раздава 333 предметни награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила
17:44, 15 сеп 25 / А1
Добави коментар