Ураганен вятър в Сливенско, 15 снегопочистващи машини са по пътищата в областта
09:47, 31 дек 16
25
908
Шрифт:
Стотици автомобили бяха блокирани тази нощ край Айтос и към момента все още се намират в тапата на затворения участък от "Тракия" - Карнобат-Бургас. До 14 ч. остава в сила забрана за движение на автомобили и камиони в участъка от Петолъчката до Бургас. Затворени са АМ "Тракия" и обходният път. До Бургас може да се стигне през Средец.
Вицепремиерът Румяна Бъчварова предупреди, че хората, които са планирали да пътуват в тази част на България, да не предприемат такива действия, докато не бъде съобщено, че движението е пуснато.
15 снегопочистващи машини почистват пътищата на територията на Сливенска област, съобщиха от Областно „Пътно управление“. Част от техниката е била насочена в помощ на Бургаска област за разчистване на пътя Карнобат – Бургас.
За днес жълт код е обявен за 9 области – Сливен, Бургас, Ямбол, Добрич, Варна, Шумен, Търговище, Хасково и Кърджали.
В югоизточната половина от страната ще продължи да превалява сняг, като до вечерта снеговалежът ще спре навсякъде. Очаква се силният северозападен вятър след обяд да започне да отслабва. Максимални температури за Сливен и Ямбол около 1°.
Още от „“

Започнаха Майските дни на културата "Сливенски огньове" 2025
16:07, 08 май 25 /
Сливен ще участва на 41-то Международно туристическо изложение "Ваканция и СПА Експо 2025"
09:44, 06 мар 25 /
Ремонтираният лифт край Сливен отново заработи
18:10, 28 фев 25 /
Сливен е домакин на среща за пилотно прилагане на педагогическа практика в детски градини с яслени групи
08:40, 20 фев 25 /Последни новини

Община Сливен няма никакво намерение да продава терени от парк "Юнак"
11:21, 14 май 25 / Регионални новини
Арабски парфюми: Екзотика и лукс от Ориента
19:00, 13 май 25 / Свят
Технологии за активен живот – смартчасовници Huawei и Samsung с до 30% отстъпка в А1
14:28, 12 май 25 / А1
Добави коментар