Отчитат 220 хил. лева за зимно поддържане по общинската пътна мрежа
16:33, 17 яну 17
25
469
Шрифт:
Зимното поддържане в града под Сините камъни се осъществява от фирма „Грийн партнърс-БКС" ДЗЗД, с която Общината има сключен договор. "Цените са определени за единични дейности по почистването. Зимното поддържане за декември и януари е в рамките на 50 хиляди лева. Нашият стремеж и това, което възлагаме, е улиците да са проходими при зимни условия. При възможност, почистени с приоритет", каза кметът.
Пътищата в общината са проходими при зимни условия. Във високите части работата по почистване и обработване продължава. Новата снежна покривка там е от 10 до 20 см. До момента средствата за зимно поддържане по общинската пътна мрежа, което е възложено на фирма „Пътно поддържане" ЕООД, е около 220 хиляди лева.
Заместник-кметът Стефан Кондузов заяви, че обстановката в града и населените места се следи постоянно и се предприемат своевременно действия по почистване и обработване.
Още от „“

Община Сливен организира кампания по преброяване на безстопанствените кучета
17:51, 03 сеп 25 /
В Сливен ще бъде заключителният етап и финал на 72-рата Международна колоездачна обиколка на България
19:55, 31 авг 25 /
На 12 август Сливен ще отбележи Международния ден на младежта
09:14, 11 авг 25 /
Община Сливен продължава ежедневни оросявания в квартал "Речица"
11:12, 21 юли 25 /Последни новини

A1 празнува 30 години с нови тарифни планове за повече свобода и забавление
18:59, 04 сеп 25 / А1
А1: 30 години променяме света заедно
17:40, 03 сеп 25 / А1
САЩ се плъзгат към автокрация като през 30-те години на миналия век
19:45, 02 сеп 25 / Idealisti
Добави коментар