Община Севлиево обяви конкурс „Тиква най-… най-…“. Надпреварата се провежда в рамките на XIV празник на тиквата, а победителят ще спечели парична награда в размер на 1000 лв. Можете да премерите сили в още категории: най-малка тиква, най-красива тиква, най-нестандартна тиква и най-дълга тиква. Във всяка от категориите ще бъде връчена по една награда, осигурена от спонсор.
Тиквите, участници в състезанието, ще бъдат подредени в изложба на площад „Свобода“ по реда на пристигане и претегляни в присъствието на жури.
Всички желаещи да вземат участие, трябва да доставят своята продукция до 9 октомври (включително) в Исторически музей – Хаджистояново училище, както и в читалищата в селата. Експонатите да бъдат придружени от информация за участника – три имена, възраст, телефон за връзка и мястото, където е отгледана тиквата.
Официалното откриване на изложбата и връчването на наградите ще бъде на 12 октомври 2018 г. от 17:00 часа в централното фоайе на Община Севлиево.
Дават 1000 лева за най-голямата тиква
17:40, 25 сеп 18 / Любопитно
25
1630
Шрифт:
Още по темата
Още от „Любопитно“
Последни новини

"Училище за отговорни инфлуенсъри": първата по рода си платформа у нас обучава и сертифицира създатели на съдържание
17:03, 24 апр 25 / А1
Защо инвеститори като Лидия Бозарова насочват вниманието си към Baicului
13:01, 23 апр 25 / Свят
„Мики 17“ – научнофантастичният шедьовър на Бонг Джун Хо, вече в A1 Видеотека на A1 Xplore TV
12:56, 23 апр 25 / А1
Добави коментар