Съдят хасковлия за измама с мляко в Първомайско
14:13, 28 юли 15
25
553
Шрифт:
До момента е установено, че Николай, като шофьор на фирма за изкупуване на мляко, е поддържал заблуждение у Йордан Б. от първомайското село Езерово, че изкупува мляко като представител на фирма от Хасково.
Йордан Б., който отглеждал крави, предавал продукцията си на мъжът. През септември 2014 г. Николай Х. уведомил производителя, че от фирмата не му дават финансови средства да изплати предаденото мляко. Животновъдът посетил офиса на фирмата и там разбрал, че са предоставяни средства за изплащане на продукцията.
Разследването до момента сочи, че за времето от 16 септември 2014 г. до 11 ноември 2014 г. на Йордан Б. е причинена имотна вреда в общ размер от 11 950 лева.
Под ръководството на Районната прокуратура в Първомай са разпитани свидетели, предстои да бъдат назначени експертизи. Николай Х. е върнал част от парите на животновъда.
Последни новини

Рулетка онлайн 2025 - Стратегии и топ казина
15:40, 19 сеп 25 / Свят
Община Сливен ви кани: тази вечер започва фестивалът „Стоте войводи“
15:05, 19 сеп 25 / Регионални новини
А1 отбелязва своята 30-годишнина със специални филмови предложения
16:54, 17 сеп 25 / А1
Добави коментар