Министър Василева: Зонирането ще облекчи работата по водния цикъл в Добрич
16:15, 26 сеп 16
25
618
Шрифт:
Тя припомни, че оценката на проекта за водния цикъл е на финала. Той предвижда цялостна рехабилитация и модернизация на водоснабдителната мрежа, мащабни строителни дейности.
„Доброто планиране, добрата подготовка, която осигурява „ВиК Добрич“ ще даде възможност за плавно реализиране на строителните дейности. Зонирането ще даде възможност да се ограничат тези части от града, където ще има строителни дейности“, заяви министър Василева.
Тя подчерта, че проектът за водния цикъл, който е толкова дълго чакан от всички добричлии, ще донесе подобряване на качеството на обслужването, на качеството на водоподаването, подобряване живота на хората.
„Надявам се, че това ще се отрази и на ценообразуването. Съгласно планирането, което водното дружество прави и инвестициите в подобряване на ефективността на системите ще доведе и до балансиране на цената на водата“, каза още Ивелина Василева.
Още от „“

Американец скочи от блок в Добрич и уби пешеходец
10:43, 13 юли 22 /
Жена е била жестоко убита в Тервел, издирват бившия й съпруг
15:23, 28 дек 21 /
Обновена

Капитанът на „Вера Су“ и помощникът му остават за постоянно в ареста
19:05, 08 окт 21 /
Обновена

Товарен кораб заседна край Камен бряг
15:39, 20 сеп 21 /Последни новини

А1 отбелязва своята 30-годишнина със специални филмови предложения
16:54, 17 сеп 25 / А1
А1 с нова възможност за дарение през Моят А1
15:57, 16 сеп 25 / А1
А1 и НАПГ зарадваха близо 300 деца от приемни семейства с нови раници и учебни помагала за старта на учебната година
17:50, 15 сеп 25 / А1
Добави коментар